| Mstely a întrebat:

O intrebare pentru fete: va place cand baieti insista?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde. Dacă insistă, adică încearcă să mă cucerească mai mult, îmi dă mai multă încredere în el şi în sentimentele care le are pentru mine.

| mona a răspuns:

Depinde de situatie, in general, da

| AidaCR a răspuns:

Deloc.

| BiuL a răspuns:

Daca insista inseamna ca intr-adevar e interesat...

| Neo12 a răspuns:

Insista sa ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de baieti, daca imi place tare de el ador cand insista :X imi dovedeste faptul ca ma place cu adevarat si ca chiar tine la mine, insa daca este unul caruia nu-i dau atentie deloc devine insuportabiilll x-( fie...depinde si ce fel de gesturi face cand insista daca sunt romantice daaa :X daca sunt nesimtite si pline de prostii nu o sa faca mai mult decat sa il urasc mai mult happy

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Cam da blushing

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Uneori da big grin, mai ales cand insista prin glume (adica sa fie amuzant)
Pa, pa happy!

| Nibichan a răspuns:

Uneori happy