| Annekie67 a întrebat:

O prajitura gustoasa, rapida, si caruia nu-i trebuie multe ingredinte care ar fi? Fundulita :*

8 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

O poti incerca pe asta: http://www.petitchef.ro/......id-1277281
Arata tare bine si e si simplu de facut+ ca e super gustoasa:*

| Annekie67 explică (pentru măcheamăăăî):

Mersi frumos >big grin

| măcheamăăăî a răspuns (pentru Annekie67):

Cu MARE placere happy

| Patricia96 a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url

DElicios:x si simplu.

http://www.google.ro/......http?/url

[Bunăă)

Sauu...faci un aluat (ca la pandispan) il pui in tava ..si deasupra adaugi (zmeura, mure...ce ai tu ) delicioss:X:X

| dragonladyflame a răspuns:

Am eu doua variante 1.placinta cu mere big grin (un kg mere, 4linguri zahar, o lingura de scortisoara pisata, zeama de lamaie, 25 g unt, un pachet foietaj) 2. spuma de capsune (300 g capsune, 3 albusuri, 300 g zahar, un plic de zahar vanilat) daca vrei sa faci ceva de aici spune-mi ca sa-ti dau si cum sa le faci. happy

| Annekie67 explică:

Si simplaa :***

| Annekie67 explică:

Nu sunt de pe marte nu am auzit de cresmsnit.dar totusi un pic cam grea reteta.

| sabrinutza11 a răspuns:

Eu as zice sa faci niste eclere e usor cumperi niste coji de elclere si dupa faci crema de vanilie si le umpli dupa topesti niste ciocolata amaruie sau dulce dupa preferinte si le dai pe deasupra dupale lasi putin la rece ca sa se intareasca ciocolatahappy sau poti face clatite americare sper ca ti-am fost de folos:*love struck