| stefylary a întrebat:

...of doamne azi l-am vazut pe fostul meu iubit ..am simtit un fior in stomac ..doamne am sa reusesc vreodata sa-l uit? cred ca inca il mai iubesc ajutor...love struckhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi dacă îl mai iubeşti, ce vă împiedică să vă împăcaţi?
Mai are sentimente pentru tine? Nu puteţi trece peste toate motivele pentru care vaţi împăcat?
Dacă nu, aşteaptă... încearcă să nu te mai gândeşti la el şi treptat, interesul pentru dânsul va scădea.La un moment dat vei întâlni pe altcineva.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Chiar daca nu il uiti nu vei trai cu gandul lui toata viata, ci in unele ocazii cand ti-e lumea mai draga.

| DeeutzaThaa a răspuns:

Am păţit-o şi eu, dar o să te mai îndrăgosteşti de multe ori când mam despărţit de iubitu meu am crezut că mor, dar am trecut peste :-J
fundă?

| AnnabelaS a răspuns:

Fosta iubire o uiti foarte greu daca a fost adevarata si de lunga durata, insa peste ceva timp o sati revii ai sa gasesti pe alt cineva cui sai poti darui aceea iubire pina la infinitate (hug)... Fundita?

| Amuxilus a răspuns:

Am avut si eu problema asta...Cel mai simplu ar fi sa mergi si sa ii spui exact cea ce simti tu iar daca el nu v-a simti acelasi lucru inseamna ca e un idiot si ca nu te merita.