| Andreea260496 a întrebat:

Parintii mei sunt certati, din cauza banilor... cum pot sa il fac pe tata sa o ierte pe mama? va rog sa imi dati un raspuns cat mai repede.

Răspuns Câştigător
| lacrytza a răspuns:

Nu stiu incepi sa plangi de fata cu ei, le zici ca daca se desparte nu vei ramane cu niciunul, le spui ca ii iubesti pe amandoi si ca nu vrei sa plece nicunul, etc.mie pur si simplu mi-a reusitbig grin

| Andreea260496 explică (pentru lacrytza):

La asta ma gandeam si eu. oricum daca se vor despartii nu voi ramane cu niciunul pentru ca nu pot alege intre ei doi, pur si simplu tin prea mult la ei

3 răspunsuri:
| lacrytza a răspuns:

Mersi pentru funditaza:*

| korinel a răspuns:

Pai depinde care este cauza ...de ce tatal tau s asuparat pe mama ta? poti s ale spui o veste buna sau sa ii bucuri cu ceva)