| eucopila a întrebat:

Poi,este vorba despre un baiat pe nume Alex.Imi place de el dar el de la un timp nu mai vorbeste cu mine.Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| HappyYoyo a răspuns:

Vorbește tu cu el. întreabă-l ce mai face, ce temă aveți, sau... eu știu? dacă îi place vreun film? intră tu în vorbă cu el. dacă se înroșește s-ar putea să te placă. dacă te ignoră, s-ar putea să fie din cauză că nu e interesat și a gpsit altceva mai haios de făcut.

| eucopila explică (pentru HappyYoyo):

Mersii de ajutor

| HappyYoyo a răspuns (pentru eucopila):

Cu drag! (hug)

3 răspunsuri:
| SiLLent a răspuns:

Fi sigura ca nu ai zis ceva gresit de fata cu el.Dar daca nu e asta inseamna ca poate te place si el si e cam emotionat in fata ta de aceea te evita (SI mie mi se intampla chiar la fel in momentul asta )