| skiziiskiz a întrebat:

Prietenul meu(12 ani are) s-a taiat cu lama pe mana.are vreo 7(cam asa) taieturi adanci si se vede ff tare ca e taiatura, e rosu.maine merge undeva la bai si daca il vad parintii, il omoara.cum poate sa-si ascunda taieturile?

plsss.plsssss.plssss din tot sufletul. sa`mi ziceti cum sa`si ascunda alea de pe mana.

P. S. e de sus pana jos pe mana

funfitzaaaalove struck.si raman datoare4ever

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are cum sa isi mascheze taieturile facute, va trebui sa suporte cearta parintilor

Elianna
| Elianna a răspuns:

Prietenul tau are o problema, si daca ii vrei binele, TREBUIE ca parintii lui sa afle, inainte sa fie prea tarziu! Nu il mai ajuta sa ascunda asemenea lucruri, care pot deveni fatale la un moment dat! Copii fara minte! Se joaca cu viata lor!

| skiziiskiz explică:

| xlmpq a răspuns:

O intrebare daca el are 12 tu cati ai? happy

| xlmpq a răspuns:

E cul la varsta asta sa ai prieten sa mor eu daca nu laughing