| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu mi-a povestit ca a vazut intamplator,prin geam, o fata care facea dus, adica ca i-a vazut doar formele( fara sa ii vada fata).e normal sa se uite? eu daca as fi vazut un baiat in situatia descrisa mai sus nu m-as fi uitat pentru ca nu ma intereseaza alti baieti.inseamna oare ca nu ma iubeste?(stiu ca poate parea o intrebare extrem de absurda, dar as dori sa aud pareri)

8 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Esti sigura ca s-a intamplat asta sau doar te-a pus la incercare?
Cred ca orice baiat / barbat s-ar uita la o fata cum face dus indiferent ca are prietena pe care o iubeste sau nu, e ceva instinctiv.

| thelowe a răspuns (pentru evenso):

Este si o posibilitate sa imi fi spus ca sa vada cum reactionez.sunt putin geloasa.doar am zambit si l-am ascultat.si nu cred ca orice baiat.eu ma gandesc ca te uiti atunci cand nu ti asa mult la persoana care e cu tine, atunci cred ca te intereseaza alte fete. poate ma insel

| evenso a răspuns (pentru thelowe):

Trebuie sa te contrazic, probabil chiar si tu te-ai fi uitat macar din curiozitate chiar daca esti fata.
Sa iti schimbi un pic mentalitatea si sa nu mai fi foarte geloasa pentru ca asta iti poate strica o relatie oricat de frumos sa se inceapa.

| MonsterbabyPika a răspuns (pentru thelowe):

Da e posibil da fi spus doar ca sa vada daca esti geloasa sau nu.

| thelowe a răspuns (pentru evenso):

Cand il aud ca vorbeste despre alte fete ca,, arata bine" sau cand ma mai uit la unele conversatii de-ale lui in care ii povesteste unui prieten ca a fost pacat ca nu a mers intr-un oarecare club pentru ca ar fi vazut o cunostinta comuna ca arata foarte bine, si isi aminteste exact ce haine avea pe ea, nu pot sa nu simt putina gelozie.e adevarat ca si cu mine este foarte atent, dar...

| MonsterbabyPika a răspuns:

Daca s-a uitat la o alta fata nu inseamna ca nu te iubeste, asa sunt toti barbati deci nu iti face griji!

| thelowe a răspuns (pentru MonsterbabyPika):

Oare chiar nu inseamna asta? nu stiu cum se face, dar pe mine ma deranjeaza ca de exemplu, trimite cereri de prieeneie la alte fete, se uita la pozele lor.acum si faza asta. poate sunt doar exageranta...

| MonsterbabyPika a răspuns (pentru thelowe):

Pana la urma toti baieti se uita la altele deci cum ti-am spus nut te ingrijora prea tare :X