| annonymus23 a întrebat:

Prietenul meu nu are incredere in mine, deoarece crede ca l-as putea insela, iar eu m-am despartit de el tocmai pentru ca nu are incredere in mine, si nu e prima data. Intrebarea e: stiti cumva o melodie care exprima acest lucru? chiar am cautat si n-am gasit

6 răspunsuri:
| DudăIamPanda a răspuns:

Serios? Tu cauti melodii? Well, prietenul tau sigur avea un motiv pentru care nu avea incredere-n tine! -.-

| annonymus23 explică (pentru DudăIamPanda):

Gee thanks, faza cu melodia era pentru ca noi obisnuiam sa ne trimitem melodii pentru mesajul lor, si asta nu are nicio legatura cu increderea...

| DudăIamPanda a răspuns (pentru annonymus23):

Oh, inteleg.

| LolaLollita a răspuns:

Daca incredere nu e, nimic nu ehappy

| GoddessMaui a răspuns:

Rihanna "Diamonds"