| B2kBlackGames a întrebat:

Revin cu alta intrebare despre fete happy.
Fetelor, pe la 14 ani ce vestimentatie va lasa o impresie placuta?

3 răspunsuri:
| pinkflower a răspuns:

Hmm.....pai sa fie coolbig grin. In sensu sa fie tot timpul asortat si sa nu il vad in alte zile imbracat ca un clown. Dar nici tot timpul imbracat la fel...bine, poate sa mai schimbe doar bluza sau pantalonii sau exact la fel este exclus.

Deci: blugi, bluza cu gluga sau ma rog, tot felul de bluze exista iar papucii sa se potriveasca cu macar ceva de sus, ori bluza ori caciula ori geaca. Ceva, ceva sa existe. Iar cu o freza facuta cu putin gel nu strica, ceva arici sau cocos de creasta ar fi super. Nici prea exagerat dar nici de parca afara ar ploua cu galeata iar freza ta ar fi praf.

Succeshappy

| lolylolypops a răspuns:

Sa o purtam noi sau sa vedem un baiat imbracat cumva? Bine eu sunt mai mare, dar pot sa-mi dau cu parerea...

| B2kBlackGames explică (pentru lolylolypops):

Sa vedeti un baiat imbracat big grin