| CobraGuy a întrebat:

Sal TPU.
Am observat ca multe fete se uita la mine in autobuz doar ca nu stiu ce sa fac. Ma uit inapoi, dar apoi ea isi schimba privirea si gata.
Cum sa procedez?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Le zambesti si vezi daca iti zambesc inapoi si daca da poti sa te duci sa te bagi in seama

| darrio2007 a răspuns:

Poate ca ai ceva pe față si nu au curaj sa-ti spună.

| Andreeush a răspuns:

Păi dacă o fată îți place încearcă să vorbești cu ea.

| Lioana a răspuns:

Nu ar trebui sa bagi in seama privirile de pe autobuz. Se mai uita oamenii in jur cand stau intr-un loc si asteapta sa ajunga la destinatie. Nu inseamna neaparat ceva. Daca spui ceva strici totul. Daca iti place vreo fata atunci zambeste-i. Daca iti va zambi si ea atunci poti face o incercare de discutie. Important e sa fii politicos.

| AliTheo18 a răspuns:

Ori esti dragut/cute, ori esti un ciudat. Sau pur si simplu se uita, caci in autobuz toti oamenii se uita la toti oamenii?

| CaliforniaLA a răspuns:

Intra in vorba cu ele, cu cele care se uită mai tentant la tine, normal ca nu fac contact vizual, fetele sunt timide mai ales daca nu le cunoști. Ele asteapta mereu sa faci tu primul pas, pentru ele e de ajuns ca s-au uitat la tine, nu știi cât de emotive sunt fetele

Răspuns utilizator avertizat