| AlexGabbay a întrebat:

Va rog eu mult,poate sa-mi spuna si mie cineva ce inseamna scrisul de pe antebratul lui lazar angelov? Sau sunt cumva doar niste desene,ceea ce nu prea cred, va rog mult spuneti-mi.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pe antebraț, are tatuat cuvântul: "Diferente"
Pe piept, alături de un simbol, sunt tatuate cuvintele:
"Born To Lose, Live To Win!"

| AlexGabbay explică (pentru floresdemayo):

Mersi de raspuns dar e gresit.Pe brat,pe biceps are scris diferente, pe antebrate are ceva ciudat, am cautat mult si pe cel stang ar avea scris godrej nh, am gasit un alfabet al literelor in tatuaje si cam asta a iesit, pentru celalalt n-am mai cautat.Mersi de incercare, ai funda pentru ca macar ai incercat

| floresdemayo a răspuns (pentru AlexGabbay):

Arată-mi o poză cu tatuajul respectiv. Încarc-o pe imgur și lasă-mi linkul aici. Trebuie să-i dăm de cap.

| floresdemayo a răspuns (pentru AlexGabbay):

Oh, Doamne, după o tură vizuală, prin alfabetul bulgar și cel grec, fiindcă, mă derutase acel... Ω (omega), și atâtea litere "înflorate" și stâlcite, să-mi dau seama, într-un final, că era vorba de limba engleză, iar cuvântul căutat era "underdog"!;))
http://i.imgur.com/ln8UOXB.jpg

| AlexGabbay explică (pentru floresdemayo):

Omg,esti geniala laughing Mersi mult, nebun si asta, sa-si tatuaeze underdog laughing