| andreirobert15 a întrebat:

ce parare si ce reactie ar avea un parinte daca de exemplu baiatul lui iar spune ca vorbeste cu o fata pe net ca a iesit si cu ea si ca acum sta si impreuna?
intreb asta pentru ca vreau sa ii spun tatalui si mamei ca am o relatie cu o fata de ceva timp!
apropo am 14 ani!
funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Daniel2836 a răspuns:

Depinde de parinte. Dar cei mai multi parinti ar intra in relatie si ar fi curiosi de toate. O proportie de 50% din parinti sunt curiosi si intra in relatie 40% din parinti te lasa si 10% nici nu-i intereseaza. Sper ca te-am ajutat. Funda?

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Vezi ca atunci cand implinesti 18 ani sa nu fii abonat la platit pensie alimentara.

| andreirobert15 explică (pentru doctorandus):

Stam doar impreuna nu am facut niciodata dragoste!
si nici nu am de gand! laughing)

| deedlebag001 a răspuns:

Pai boss depinde cum ii fata, daca ii oke si n-are figuri in cap, atunci le explici si tu cum sta situatia pana mealaughing) daca are figuri in cap si iti baga aspiratoru` in portofel cand iesiti pe afara, atunci ii naspa treabalaughing)