| lilith666 a întrebat:

sunt disperata. parintii mei pe 11 mai s-au despartit si nu stiu unde e tata.dar mamei nu-i pasa de el. si vrea sa se recasatoreasca cu alt barbat.iar eu nu il suport.ce sa fac?crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa te bagi in viata ei personala. Tatal vitreg si fata mamei nu se vor intelege niciodata bine.
Incearca sa te acomodezi.

2 răspunsuri:
| R0CA19 a răspuns:

Stai calma pentru ca inca nu a venit faimosul 11 mai de care zici ca ai tai sunt bine mersi da mai cobeste tu mult ca poate o patesti.

| kyara10 a răspuns:

Lol frate da exagerazi calumea