| BomBoniCaCuCapsuna16 a întrebat:

Sall. Vreau sa castig niste bani de buzunar. Am doar 12ani. Ce pot sa "lucrez"? Si cam cat castig? Funda+voT

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Ma, la 12 ani, nu poti sa faci decat "maruntisuri" : sa faci suc la plic cu sifon/limonada si sa le vinzi, sa plimbi caini vecinilor cum face tovarasa :Luiza laughing, nai ce sa faci "serios" cum ar fi sa vinzi pliante, sa speli niste vase la un restaurant/terasa etc.
Cam atat poti sa faci ma, astept funda.

1 răspuns:
| Luiza_9610 a răspuns:

Nu ai unde sa lucrezi la 12 ani poate doar sa plimbi cainii vecinilorwinking