| Anablondyi a întrebat:

Vreau sa fac niste bani in cel mai scurt timp! ce sa lucrez ca sa fac si eu rost de bani de buzunar? mentionez ca nu am implinit inca 18 aniwinkingwinking va rog 4 solutii imi trebuiesc si primiti fundita :*:* chiar nu stiu ce pot face ca sa castig niste bani sad

4 răspunsuri:
| Britney13 a răspuns:

Pai eu am facut vanzare in spatele blocului meu cu licruri vechi care nu imi mai trebuiau si am primit 48 de lei, dupa aceea am pus plicurile fiecare in usi si am batut la acele apartamente si cine a raspuns mi dat cate 5 lei sau 2 sau 1 si din chestia asta am stras 23 de lei, si dupa aceea am impartit pliante din asta am strans 10 lei, iar dupa aceea am fost la biserica am luat de acolo iconite sfintite care se distribuiau pe gratis si le-am vandut cu 10 lei fiecare asa am strans 141 de lei. Sau roaga pe cineva sa te angajeve la un chios sau ceva de cenu' asta

| M3HappyKid a răspuns:

Pai incearca sa faci cumparaturi oamenilor batrani sau care nu se pot deplasa, sa ai grija de un bebe:X chelnerita la o pizzeriesmug
sau la market faci reclama la cevasmug

| Maria_5356 a răspuns:

Chelnerita cu jumate de norma?

| Luanda a răspuns:

Inscrie-te la ebijou.nu iti trebuiesc 18 ani

sau la ladys