| Symonutzu a întrebat:

Am niste probleme cu parul, imi cade, creste foarte greu si plus la asta este inflorit.Nustiu ce sa fac. Poate stiti voi niste metode cum as putea sa fac ca parul meu sa creasca.Multumesc anticipat. Fundita+vot lo toti!

4 răspunsuri:
| iKaede a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel, dar am incercat cand ma spal la cap prima data sa folosesc sapun de casa, apoi sampon si in loc de balsam, otet love struck, si functioneaza prea bine! happy

| iKaede a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel, dar am incercat cand ma spal la cap prima data sa folosesc sapun de casa, apoi sampon si in loc de balsam, otet love struck, si functioneaza prea bine!

| iKaede a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel, dar am incercat cand ma spal la cap prima data sa folosesc sapun de casa, apoi sampon si in loc de balsam, otet, si functioneaza prea bine!