| sellieania a întrebat:

Salut am o problema cu punctele negre ce puteti sa-mi spuneti cum sa le tratez ce masti, ce geluri pot folosi...mersi anticipat.

3 răspunsuri:
| alinutzapissy a răspuns:

Buna! si eu am avut probleme cu punctele negrehappyam incercat masti,geluri creme fara rezultate, pana cand mi-a recomandat cineva produsele de la avon de la clearskin, sunt mai multe feluri eu am folosit lotion astrigente quotidenne, pe acesta il poti folosi zilnic, rezultatele s-au vazut dupa 3 zile, acum il mai folosesc o data la 3 zile ca sa nu imi mai apara, sper ca te-am ajutat:*

| Elvina a răspuns:

Eu fac baie de aburi si apoi le storc. Mai bine mergi la un salon, femeile de acolo te vor ajuta. Bafta!

| emgirl a răspuns:

Buna!:) eu nu am incercat, dar sper sa-ti mearga:D
Uite-te aici : http://ladylife.ro/......a.html..si o sa vezi:D