| sfdshsnsa a întrebat:

Salut, am si eu o problema, acum vreo 3 zile imi faceam parul cu placa si am atins fruntea de 2 ori in locuri diferite, unu langa altu. Una dintre rani e asa mai rosie si ma doare, cealalta e ca o cicatrice, o zgarietura cu coaja, imi ramane semn? ce sa fac ca sa nu ramana semn?

Răspuns Câştigător
| deyu99 a răspuns:

Nu iti va ramane semn ca si eu mai faceam asa si trebuie sa te dai cu ceai de musetel sau cu o crema de galbenele asa nu iti va afecta nici tenul...o prietena de-a mea si-a luat o crema pentru aceeasi problema de la farmacie si s-a iritat rau am incercat-o si eu pe mana si mi s-a intamplat la fel doar ca mi-atrecut repede asa ca cel mai bine e asa cu ceaiul si crema ca sunt naturale... funda?

3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Pai ar trebui sa te duci la farmacie, probabil ca farmacistele o sa stie ce sa iti dea.

| 1People a răspuns:

Nuti ramane daca nu au fost f adanci ranilebig grin daca au fost nu prea ai ce facestraight facethinking

| likeaboss a răspuns:

Iti va ramane semn pana cand se va vindeca...e ca orice alta zgarietura, rana etc. va dura probabil putin mai mult, dar va trece.