| Massiv3 a întrebat:

Am si eu o problema. Am ajuns si eu la varsta de 14 ani, so, am intrat in anii adolescentei si realizez ce se intampla. Pe scurt ca orice om am sentimente, chiar mari fata de cineva, si ea fata de mine, dar a intervenit o problema. Intre cei prietenii mei a intervenit o cearta mare, care continua inca mult, nu are rost sa va spun ce s-a intamplat, trec direct la subiect. Prin cearta asta m-au incurcat mult, si am uitat de ea si m-am schimbat mult comportamentul, activitatea, comunicativitatea si ea a inceput sa nu ma m-ai placa din cauza asta... eu nu as vedea sens sa faca asta. orice om se schimba. Ea mi-a zis ca daca ma schimb cum am fost, isi schimba inapoi opinia despre mine. Am cerut chiar astazi sfaturi, mi-au zis sa incerc sa ma schimb inapoi, dar mi-au zis ca unei fete nu ar trebui sa-i pese asta, si ca asa au ajuns ele incat au asa asteptari de la baieti. Eu acum chiar nu stiu ce sa ma fac. Saptamana viitoare mai este de scoala si nu o sa ma m-ai intalnesc cu ea. Ce sfaturi imi dati voi? Merita sau nu. Eu va multumesc anticipat si daca nu aveti idee si daca da. Si imi pare rau ca am scris mult, cand povestesc ceva, de obicei scriu romane happy. Si inca ceva, si daca am 14 ani, ma simt ca la 16-17. Realizez ce se intampla, m-am dezvoltat mai repede ca multi din clasa mea, so, sa stiti si asta, pentru ca nu are rost sa sariti cu gura la mine doar pentru o problema, probabil pe care voi ati trecut de mult peste, sau chiar va doare undeva de ea. Mai vorbim.

Răspuns Câştigător
| p3mery a răspuns:

Sincer, eu cred ca nu merita pentru ca ar trebui sa te accepte exact asa cum esti( asta daca ţine la tine cu adevarat).

| Massiv3 explică (pentru p3mery):

La fel gandesti ca mine, aceeasi chestie imi sta de cateva zile in cap...
habar n-am, astept raspunsuri de la mai multi, probabil aceleasi, mersi de sustinere.