| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Imi place foarte mult sa stau descult. Am un fetish legat de asta. Problema e ca as vrea sa stau descult mereu si pe strada, si la scoala sau in autobuz, bine, cand e si cald afara, ca acum e cam frig... Insa imi e foarte rusine. Mereu ma gandesc la ce pot gandi oamenii despre mine sau ca pot rade de mine. Mai demult am mers descult pe strada, dar era seara si nu prea m-a vazut nimeni. Credeti ca ar fi ok sa incerc sa scap de rusine si sa merg descult pe afara? Si cand spun descult ma refer fara slapi sau altceva. Voi ce parere ati avea daca ati vedea un baiat descult pe strada?

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Nu te opreste nimeni sa mergi descult, doar ca se vor uita multi ciudat la tine happy Ar fi mai bine sa iti iei niste slapi ceva macar cand mergi la scoala.

6 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Mi s-ar parea foarte curajos si de admirat, daca iti place si e ceva ce nu ii afecteaza pe ceilalti e ok, numai sa nu ai ciuperci sau alt defect vizibillaughing)...

| Otto2014 a răspuns:

Salut,hai la spitalul de nebuni, ne intalnim acolo.
P.S:Am glumit.

| xXAlphaXx a răspuns:

Eu zic sa te duci pe la spital sa-ti faci analize ca nu esti normal!

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaCB a răspuns:

Wow... ca fata cand as vedea un baiat descult pe afara VARA mi s-ar parea normal insa sa vad un baiat descult la scoala sau in alte locuri unde ar trebui sa fie incaltat, as crede ca are o problema. laughing)). Ti-as sugera sa mergi descult doar vara, nu si iarna laughing), o sa te creada oameni nebun.

| anonim_4396 explică (pentru AndreeaCB):

Evident ca doar vara. am spus ca atunci cand e mai cald afara. una e sa stau descult, alta e sa imi inghete talpile laughing