| BudăSpiritOfVengence a întrebat:

Salut
As dori sa stiu daca doi adolesenti de 14 ani se iau la o baiate generala si unul dintre ei este facut muci plin de sange si ajunge acasa batut si daca tatal lui cheama politie
baiatul care la batut face scoala de corectie?
vreau sa stiu cati ani de scoala de corectie fac sau nu fac adica i-am spart nasul si buza si un ochi umflat

5 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence explică:

@bitzu1998m2 vine ala cu fracsu ala de 16 ani da vin si eu cu fratemiu de 20 de ani sa vedem apoi

| BudăSpiritOfVengence explică:

Am scapat oricum ca nu ma denuntat pe mine a spus ca la batut un rrom si cica vine cu fracsu de abia astept

| effect a răspuns:

Stai linistit nu cred ca te trimite la scoala de corectie pentru asta tu trebuie doar sa te porti mai frumos pe viitor, sa te lasi de batai si sa ti ceri scuze in fata lor (macar de fatata)sa i minti putin.multa bafta

| Anduciu a răspuns:

Hmm...nasoala situatie.Si in clasa mea a avut loc un incident de-asta.Doi baieti s-au batut, iar unul i-a spart capul celuilalt.Cel ranit a anuntat politia si a venit citatie la scoala, cum ca cei implicati au dosar penal.Li se mai scade si nota la purtare, in rest nu li se intampla nimic.

| bitzu1998m2 a răspuns:

Bah eu zic sa nu te mai bati...asa eram si eu...ii bateam pe astia de numai stiau de pana intr-o zi cand la chemat unu pe fracsu si m-a batut, nu te mai bate eu m-am lasat dupa ce m-a batut fracsu aluia care i-am spart nasu