| Maryochicken a întrebat:

Asi vrea sa stiu daca a incercat cineva sa se lase de fumat si eventual daca a si reusit. Eu acum urmez un "tratament" si sper sa reusesc dar sunt deschis la sugestii si ponturi folositoare. MUltumesc!

2 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Fumam peste un pachet de tigari la zi si am reusit sa ma las. Nu am facut nici un fel de tratament ci prin vointa. Mi-am propus sa nu mai fumez, nu mi-am mai cumparat tigari si am avut vointa si ambitie sa nu mai fumez! A trecut un an si o luna!

Răspuns utilizator avertizat