| anonim_4396 a întrebat:

cum as putea sa scap de matreata?
Dau funda la cel mai bun raspuns

9 răspunsuri:
| rogvaiv10 a răspuns:

Ai putea folosi un sampon special.

| Tess a răspuns:

Ciao. Eu mă confrunt cu aceeaşi problemă. Nu dispera, am mai zis, remedii se găsesc. Depinde foarte mult de răbdare. Uite ce fac eu: http://eumerit.blogspot.ro/2013/02/rozmarinul-si-matreata.html

| Privacy a răspuns:

In magazine o sa gasesti un sampon care sa ti se potriveasca sau la o farmacie. Daca nu merge cu samponul, cauta niste remedii naturiste pe internet, sunt o multime, ai de unde alege, crede-ma. Eu mi-am rezolvat problemele cu matreata cu sampon doar, sper ca te-am ajutat.

| Tagan a răspuns (pentru Privacy):

Mersi am sa incerc

| pijaama a răspuns:

Salut. Icearca cu Nizoral sampon. Se gaseste in farmacii si din cate stiu pretul variaza de la farmacie la farmacie. E in jur de 40 de lei.

| Tagan a răspuns (pentru pijaama):

Mersi o sa incerc

| analfabet07 a răspuns:

Buna incearca nizoral sampon. daca nu iti trece du-te la un dermatolog. funda?

| Tagan a răspuns (pentru analfabet07):

O sa incerc

| analfabet07 a răspuns (pentru Tagan):

Mi-am luat astazi o lotiune pentru matreata se numeste:lotiune dermatita seboreica am luatto de la FARMACIA FALTIS a costat 38 de lei