| PaPuK a întrebat:

Cum as putea sa scap de mirosul de tigari de pe degete? Cel din gura am auzit ca se duce cu guma.

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa te freci cu foi de ceapa.

| cristimihailov a răspuns:

Cel mai simplu... ar fi sa nu mai fumezi.

| Georgemy2 a răspuns:

Vrei sa nu te prinda maica'ta cu tactu' ca fumezi? Lasa-te de fumat, cand te-o printe si ti-o da vreo doua curele peste c*r n-o sa-ti mai arda de fumat

| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Iti iei o clama pentru haine in care cu aceea clamă prinzi țigara, si gata! Degetele tale nu o sa mai miroasă

| Pozitivciik a răspuns:

Ce nu ai face nu poti scapa de miros doar sunt doua variante: te speli bine pe maini cu mai multe solutii sau cind fumezi nu apuca ticara cu mina insa cu o creanga ceva ce nu tiar face contact direct cu tigara, insa cel mai eficient lucru este sa leshi FUMATULwinking

| 456deea a răspuns:

Cu frunze de plante sau..sapun!

| Saviour a răspuns:

Poti sa foloseti crema de maini sau mai simplu freci plamele cu fire de iarba

| Qmls12 a răspuns:

Foarte buna ideea cu clama si cu crengura, eu pe acestea 2 le folosesc mereu laughing), daca nu le ai poti sa dai cu frunze de brad pe maini, se duce imediat mirosul, pentru cu bradu are un miros puternic, dar niciodata sa nu te duci sa te speli cu apa pentru ca iti miroase mai rau, serios, fara apa! daca dai cu solutii este oke, dar fara apa!