| necunoscut_1645 a întrebat:

Salut
deci am o dilema sunt boboc dar nu stiu ce ar trebui sa imi cumpăr rucsac ghiozadan...
va ro ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Eu zic ca daca vrei sa pari sic sa adopti geanta de umar, in culorile/animeurile ce ti le plac.in cazul in care vrei sa fi lejer iar parerea celor din jur nu te intereseaza adopta un rucsac pe 2 umeri.

5 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Ia-ti o geanta pe o partewinking

| ραтяίcία a răspuns:

Eu imi iau ghizdan:dmi se pare mai okhappy

| sshhhhhttttt a răspuns:

Ia'ti de care vrei...si eu am fost booc si nici nu am observat cand a trecut anul laughing))))

| LittleMilka a răspuns:

Ghiozdanul e mai ok. Vei avea multe carti si caiete pe care va trebui sa le cari iar daca adopti stilul gentii pe umar...la un moment dat te va incomoda.

| Muffer a răspuns:

Cu ce te simti mai comod...eu am sunt adeptul rucsacurilor nike.Sunt in Mall 80 lei si se merita e rezistent!