| Georgia1234567890 a întrebat:

Deci, este baiatul asta, Andrei. Si noi am fost impreuna, iar eu am clacat in relatie, asa ca ne-am despartit. El m-aiubit foarte mult. Dar, cu greu, a trecut peste. Eu, din cintra, as face orice ca sa ne impacam. Suntem prieteni, foarte apropiati m dar ne certam in fiecare zi si mereu eu imi cer scuze sau fac primul pas, indiferent daca el a gresit, fiindca prefer sa imi incalc onoarea decat sa il pierd din nou. Aceste sentimente fata de Andrei m-au determinat sa fac multe gesturi si sa am mukte ganduri sinucigase, si stiu, nu este normal. As vrea sa stiu daca e posibil sa ne imoacam vreodata ca iubiti. Ne sarutam uneori, iar orietena mea cea mai buna zice ca se foloseste de mine, dar el spune ca o faca oentru mine. Stiu ca exista o cale sa ne putem impaca, trebuie sa existe. As face orice. Va rog mult, ajutati-ma. Daca considerati nevoia aceasta, outeti sa-mi scrieti p privat. Multumesc. Love goes first.

Răspuns Câştigător
| Carla01 a răspuns:

Georgia, niciun băiat nu merită atâtea sacrificii.Nu-ți mai călcă orgoliul în picioare, EȘTI FATĂ. Lasă-l un timp, cu siguranță simte ceva pentru tine. Poate că sentimentele nu mai sunt atât de puternice ca la început, dar trebuie să-l înțelegi și tu happy. Încearcă să stați un timp singuri, fără compania vreunui prieten sau prietena și spuneți-vă ce aveți pe suflet.Nu te mai gândi la sinucidere sau alte prosti, nu merita pentru un băiat, ești în perioada adolescentei și poate acum nu îmi dai dreptate, însa când vei fi mai mare vei înțelege mai bine. Ești o fată inteligentă și ști ce ai de făcut.Baftă,te pup! :*

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Daca el este putin istet, atunci trebuie sa-ti cauti alt baiat. Viitorul este in fata, nu trebuie sa te intorci!