| zurghii a întrebat:

Salut,

Imi puteti spune o dieta eficienta pentru slabit?
Am 16 ani, 1.80 inaltime si 90 de KG
Vreau sa slabesc macar 10-20 kg pana la sfarsitul anului cu ajutorul unei diete. De sala nu prea am timp din cauza liceului.
Stiti vreo dieta care sa ma poata ajuta in a pierde niste kilograme?
Multumesc anticipat big grin

3 răspunsuri:
| UrsuNathalie a răspuns:

Este Dieta Rina de 90 zile... Ajuta dar cam greu, la mine a ajutat mult ca sa nu ma alimentez de loc. am tinut practic o luna numai pe ceai, cafea, apa si cateva fructe.A ajutat foarte mult. Daca te intereseaza dieta imi dai mesaj si ti-o trimit :!

| zurghii explică (pentru UrsuNathalie):

Suna destul de ok, poti sa mi-o trimiti?

| UrsuNathalie a răspuns (pentru zurghii):

Profil de Facebook ai?
E foarte mult de scris si mai usor iti trimit poza