| Diaannaa a întrebat:

Salut, lume happy As dori sa va cer parerea. Am un ten foarte deschis si pana acum am incercat sa acopar asta cu fond de ten si a mers doar ca m.am cam saturat. Ar fi o idee buna sa ma bronzez? si daca da ce ar trebui sa fac sa nu ma inrosesc? happy

Răspuns Câştigător
| Elyyyyy a răspuns:

Doamne. deci aceeasi problema o am si eu crying. sunt foarte alba si imi cumpar fondurile de ten in culori foarte deschise. pai daca vrei sa te bronzezi stai mai mult pe afara si protejeaza-te cu o protectie solara cat de cat scazuta. exfoliaza-te macar o data pe saptamana. si cand vei merge la mare vei vedea ca nu o sa te mai inrosesti.