| mihaimihai9595 a întrebat:

Salut
m-am indragostit dar cred ca nici nu stie, neam intilnit de citeva ori
nu stiu daca inpartaseste acelasi lucru cum ar fi bine sa-i spun sa nu fiu refuzat

4 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

Fiti ma mai curajosi, ce e cu atata frica?
Daca chiar o placi trebuie sa-i spui! :d
Daca nu stai ca fraieru si o vei pierde!

| AndreeaBz a răspuns:

Nu te teme de raspuns, fii optimist si orice-ar fi viata merge inainte :*. Spune-i intr-un mod dragut, sa nu o speriilaughing si sa creada ca esti obsedat. orice-ar spune nu te demoraliza. daca nu spune ca si ea simte la fel. nu e persoana care trebuiehappy.

| EvanescenceOne a răspuns:

Sincer,eu inca nu i-as zice nimica, as incerca sa il cunosc cat mai bine, asa o sa poti sa-ti dai mai usor seama daca te place sau nu.
Depinde de cum se poarta cu tine.

| cristi73 a răspuns:

Spune-i acum pana nu-i prea tarziu, dar fi indraznet si spune-i ca nu accepti raspunsul nu.