| Annamaia a întrebat:

Salut, ma numesc Ana si sunt din Iasi. Implinesc in feb 15 ani si nu stiu unde sa imi fac petrecerea ...pls help me:* Fundita big grin P. S Undeva in Iasi

2 răspunsuri:
| deeyutzza94 a răspuns:

Bunahappy
Poi ai putea sa iti faci ziua de nastere acasa, sau cu prietenii in oras, la un restaurat sau daca te lasa parintii intr un club.
funda?happy

| NatyNate a răspuns:

Ai putea sa o petreci acasa, daca e cu fetele, puteti petrece o noapte impreuna, puteti sa va jucati sa va uitati la un filmulet. Sau poti sa ti.o petreci intr-un local mai "fitos".