| DanielleDanielle a întrebat:

Acum am nevoie de parerea voastra))
Am inteles ca chiar daca nu-mi place adevarul, este adevar pina la urma si trebuie acceptat. As dori sa ma schimb in propriul sens al cuvintului. Vreu sa devin fata sensibila si amuzanta care eram acum trei ani. Atunci priveam lumea altfel, eram mereu intr-o aventura si orice necaz mi se parea amuzant. Poate e de vina virsta, poate caracterul. Sunt intr-o lume a mea in care traiesc numai eu si nici macar nu am o prietena apropiata. Am ajuns sa devin tot mai agresiva, singuratica, inchisa in sine, nervoasa si problematica. Ce sa fac ca sa ma schimb? De unde sa incep si ce sa fac ca curajul sa nu ma mai paraseasca niciodata? Vreau sa fiu mereu intr-un cerc de prieteni)).

2 răspunsuri:
| maf16 a răspuns:

Cam asa, adevarul doare tot timpu!
Cum sa iti schimbi caracterul? Incearca sa fi mai pasnica cu cei din jurul tau, in plus nu prea da bine la o fata sa fie agresivabig grin. Sa fi singuratica si inchisa este un lucru destul de rau pentru o fata, incearca sa te descarci de probleme la o prietena. Prietenii ii alegi singurawinking
Funda?puppy dog eyes

| DanielleDanielle explică (pentru maf16):

Pai eu sunt una din fetele care asculta muzica rock si se imbraca in negru))...pai...imi place stilul meu de viata insa nu le place la cei ce ma inconjoara(( de aceea vreau sa ma schimb. Orikum mersi mult pentru raspuns))