| Evok a întrebat:

Am din nou o problema... celui mai bun prieten al meu ii place de aceeasi fata ca si mie si maine vrea s-o intrebe daca vrea sa fie cu el. Problema este ca si eu vreau acelasi lucru insa sunt prins intre ciocan si nicovala deoarece:
1. Daca o intreb eu se va supara si nu va mai vorbi cu mine niciodata...straight face
2. Daca vor incepe sa iasa amandoi nu-mi va veni bine deloc, mi se va frange sufletul...sad
Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Anname a răspuns:

Da.Mai sti cum se spunea odata.prietenia inainte de toate?
In primul rand esti un baiat cum rar se mai gaseschappy, care chiar isi permit sa simta ceva
In al 2-lea rand daca acel "bun prieten" ar fi asa, nu s.ar mai implica in vreo relatie cu acea fata, insa si tu daca ai fi un bun prieten ai renunta.
Deci sunt cateva posibilitati
1. vorbesti cu prietenul tau si ii explici ce simti... poate va ceda
2. astepti sa se desparta cei doi
3. vorbesti tu cu ea...dar se va forma raca intre prieteni

4 răspunsuri:
| mesmer1408 a răspuns:

Femeile sunt precum autobuzele vin si pleaca la o statie urci tu, la urmatoarea cobori si urca altu si tot asa. Nu are rost sa iti pierzi prietenul pentru mai ales cum a zis si franaru : "are blata peste"

| franaru a răspuns:

Nu ravni la aproapele aproapelui tau, balta e plina de peste

| alexa_9610 a răspuns:

Pai cel mai bine nici unu nici altu.tongue decat sa va certati din cauza la o fataoh go on

Răspuns utilizator avertizat