| Issa_8382 a întrebat:

:* Am doua intrebari. 1. Cei care ati dat bac-ul din filosofie, imi puteti spune cum e? Trebuie sa aleg intre geografie si filosofie si nu stiu care sa o aleg. filosofia abia acum in cls12 o studiez. 2.Fiind la un profil uman, credeti ca as putea sa ma descurc la o facultate de stiinte economice? E doar o optiune. dar am auzit ca e multa matematica.cu care nu m-am prea intalnit in liceu, fiind la filostraight face Ms anticipat.

1 răspuns:
| oanas19 a răspuns:

1.depinde ce iti place si la ce te pricepi mai bine, eu as alege geografie
2.nu stiu ce sa zic, cred ca n-ar trebui sa mergi pentru. ca matematica e grea si cum n-ai prea facut mate nu stiu cum o sa te descurci