| Execution a întrebat:

am luat niste proteine protein-forta si as vrea sa stiu dacasunt eficiente sau in cat timp se observa o schimbare vizibila? sunt 60 de tablete mi-a zis sa iau cate 2 pe zi deci 30 de zile big grin

3 răspunsuri:
| zRazvaNxzz a răspuns:

Habar n-am ceai luat incerca mass gainer daca vrei sa te ingrasi Serious mass, si ideal protein daca vrei sa pui doar masa dar mai greu.

Sper sa nu fie anabolice pentru binele tau.

| Execution explică (pentru zRazvaNxzz):

Daca nu ma insel intrebarea asta e pusa de ceva luni bune... am rezolvat de atunci pana acum

| zRazvaNxzz a răspuns (pentru Execution):

Aha si se vad rezultatele? zi-mi si mie ce ai luat happy