| Tsukuyomi6 a întrebat:

Sunt bune proteine tablete la 16 ani? un prieten a luat multe pastile timp de vreun an.

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Tablete? dar de ce nu prafuri pe care le amesteci cu apa sau cu lapte? eu zic ca is mult mai ok prafurile...

| Cosmin86 a răspuns:

Eu nici nu stiam ca exista sub forma de tablete...

Ia da link cu ce a luat prietenul tau, ca am o senzatie ca nu sunt proteine.

| Tsukuyomi6 explică (pentru Cosmin86):

Trebe sa il intreb de unde le-a cumparat, mi-a aratat una arata roz si mare.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Tsukuyomi6):

Nu-mi spune nimic "roz si mare", ma intereseaza numele firmei si numele produsului, ca sa caut pe net.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Tsukuyomi6):

Ai zis ca a luat TABLETE. Acolo scrie "whey protein powder", adica pudra.

Felicitari, te contrazici singur.

Si apropo, de ce cumparati asemenea porcarii de care n-a auzit NIMENI?

Luati si voi WHEY GOLD de la optimum nutrition ( proteina whey nr. 1 de peste 5 ani de zile ) sau macar ceva cunoscut gen dymatize, muscletech, gaspari, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte bune... daca ai nevoie...desigur. Mama e medic

| Sl1pKnoT a răspuns:

1. Daca iei proteine floseste proteinele pudra.
2. Esti mic pentru proteine.