| nicusor55 a întrebat:

Am o intrebare, am ajuns in Navodari si am mers o zi la scoala aici pentru ca s-a luat imediat vacanta si maine este Luni, vreau sa ma ajutati cum sa invit o fata foarte draguta in oras, abia am vazut-o cand a fost prima zi la scoala si cred ca ma place dar nu stiu cum sa ii spun daca vrea sa iesim intr-o zi in oras sau sa ne vedem la un suc, imi dati niste idei va rog? Funda big grin

1 răspuns:
| TheRealDaniel a răspuns:

Spune-i pur si simplu daca vrea sa iasa in oras, sunt sigur ca nu va refuza, urmareste-i reactiile si dupa aceea daca iti faci curaj spune-i ca-ti place de ea