| Anonimmuss a întrebat:

Am o intrebare. Cand stii ca un baiat te place? In pauza vine pe la spatele meu si ma gadila sau ma sperie, cand vede ca sunt singura vine la mine si vorbim singuri, ma salut foarte desss, rade. Dar nu putem vb singuri des pentru ca suntem intrerupti ba de colegii mei, ba de ai lui. Si cand e vreun coleg de al lui acolo, nu ma baga in seama pentru ca nu vrea sa vada cum vorbeste cu mine (cu mine vb mai dragut), si plus ca fratele meu e in clasa cu el. Am pus o mie de intrebari pe ask si toti mi-au zis ca ma place si ca ar trebui sa ii zic ce simt, dar, nu stiu, e ceva in mine care nu poate, stiti voi, starea aceea de frica. In oras se fac niste filme. Peste 2 saptamani va fi un film de groaza, si eu si cativa colegi mergem, si m-am gandit sa il invit si pe el, dar ca sa nu creada ceva, sa ii spun ca daca vrea poate sa isi aduca cativa colegi? E chair il place, e dragut, simpatic, amuzant, si nu imi pasa banii sau notele. Primiti FUNDA daca imi spuneti daca ma place, daca sa il invit, cum sa il invit, despre ce sa vorbim, ce se va intampla daca imi e frica, caci mie chiar imi e, cum sa ma imbrac, stiti voi, toate legate de,, intalnire" FUNDA + VOT. Mersi anticipat

1 răspuns:
| Arianna14 a răspuns:

Dacă îl placi şi tu, eu cred că ar trebui să vă întâlniţi undeva doar voi doi şi să-i spui în faţă că îl placi. După ce îi spui asta, şi îţi va spune că şi el te place spune-i dacă ar vrea să mergeţi împreună la un film, dacă acceptă (sigur acceptă) spune-i data, ora şi locul unde vă veţi întâlni, iar mai departe totul se va întâmpla de la sine. Succes:* Sper că ţi-am fost de ajutor.