| Anonimmuss a întrebat:

Am o intrebare. Cand stii ca un baiat te place? In pauza vine pe la spatele meu si ma gadila sau ma sperie, cand vede ca sunt singura vine la mine si vorbim singuri, ma salut foarte desss, rade. Dar nu putem vb singuri des pentru ca suntem intrerupti ba de colegii mei, ba de ai lui. Si cand e vreun coleg de al lui acolo, nu ma baga in seama pentru ca nu vrea sa vada cum vorbeste cu mine (cu mine vb mai dragut), si plus ca fratele meu e in clasa cu el. Am pus o mie de intrebari pe ask si toti mi-au zis ca ma place si ca ar trebui sa ii zic ce simt, dar, nu stiu, e ceva in mine care nu poate, stiti voi, starea aceea de frica. In oras se fac niste filme. Peste 2 saptamani va fi un film de groaza, si eu si cativa colegi mergem, si m-am gandit sa il invit si pe el, dar ca sa nu creada ceva, sa ii spun ca daca vrea poate sa isi aduca cativa colegi? E chair il place, e dragut, simpatic, amuzant, si nu imi pasa banii sau notele. Primiti FUNDA daca imi spuneti daca ma place, daca sa il invit, cum sa il invit, despre ce sa vorbim, ce se va intampla daca imi e frica, caci mie chiar imi e, cum sa ma imbrac, stiti voi, toate legate de,, intalnire" FUNDA + VOT. Mersi anticipat :3

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci cand vei avea 18 ani o sa te placa.

| MunteanuIoan a răspuns (pentru mgtow):

Pana la 18 ani toti se urasc, toti sunt dusmani sa stii :'(

| angemon500 a răspuns:

Baiatu te place chiar foarteee mult, e innebunit dupa tine.Arata-i si tu acelasi lucru

| naturecountess26 a răspuns:

Pai in cazurile pe care le-ai zis tu un baiat te place happy

| Nicole9002 a răspuns:

Trebuie sa-i spui ce simti cand esti doar tu cu el incearca sa vorbiti pe facebook atunci sigur o sa fie singur nu trebuie sa-ti fie rusine de sentimentele pe care le ai... si daca te gadila te sperie inseamna ca incearca sa-ti fure atentia adica te place.Nu trebuie sa ii asculti pe cei din jurul tau asculta sentimentele tale.Si cred ca este o idee destul de buna sa-l inviti la film sau poti astepta poate te invita el daca nu il poti invita si ii poti spune daca vrea poate sa mai vina si cu prietenii lui sa nu se simta prost...
Fa ce iti spune sufletul
Sa te indragostesti nu e o rusine.
SPER CA TE-AM AJUTAT :*