| WinMarkPublicChampion a întrebat:

Am o intrebare : Daca un copil de 16-17 ani face sex de la varsta asta ce se poate intampla si daca este sanatos?
Si care sunt avantajele si dezavantajele?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La baieti nu cred ca conteaza prea mult varsta, la fete corpul se dezvolta mai greu si-n mod normal dupa 18 ani ar fi normal s-o faca, nu inainte. Avantaje si dezavantaje nu stiu sa-ti zic. Eventual faptul ca dupa 18 in primul rand gandesti mai lucid, esti mai constient si informat de riscuri si te duce capul sa folosesti protectie si sa nu te expui peste tot. In plus, dupa 18 nici nu mai sunt posibile probleme cu legea.

| neutrino a răspuns:

Daca este fata, devine mai repede femeie, ceea ce nu-i mare branza, si chiar mamica, si atunci chiar ca va fi o mare problema.
La un baiat nu sunt astfel de probleme, dar daca va deveni tatic atunci va trage ponoasele, impreuna cu toata familia.

| Clorox a răspuns:

Nu este nimic wow, cand te gandesti ca unele o fac la 14 ani!

| CinVasileeee a răspuns:

Da frate te v-a durea spatele laughing de la prea mult!