| CristiI14 a întrebat:

Cum sa scap de cosuri? am deja 2 ani si nu pot sa scap...am incercat foarte multe medicamente...am cheltuit multi bani fara nici un rezultat. dati-mi va rog vreun sfat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Sabiina a răspuns:

Ai cosuri la 2 ani? :o

| DonyHD a răspuns (pentru Sabiina):

rolling on the floor)) eu zic sa te duci la femei cea mai buna solutie happy

| ciocaticaaaa a răspuns:

Exista o firma "forever" si sunt trei produse: sapun lichid, solutie dezinfectanta, si crema. sunt in jur de 200 si ceva de lei, si sunt foarte bune, si eu le-am folosit. dar trebuie sa gasesti un reprezentant, la care sa dai comanda. sper sa iti treaca.