| Vladuuu21 a întrebat:

Am si eu o mica mare problema. In general sunt destul de retras cand e vorba de fete si totusi am o varsta, si n-ar mai trebui sa mi fie. Nu prea stiu ce trebuie sa vorbesc cu ea atunci cand o cunosc ori in realitate sau pe net ( Nu stiu sa incep discutia cu o fata) Si in general am foarte mari emotii cand vorbesc cu ea, mi se inrosesc obrajii si ma pierd, nu mai stiu ce sa ii zic. E foarte penibil! Va rog Frumos daca ma puteti ajuta si pe mine cu niste sfaturi. Multumesc Anticipat! Ofer funda celui mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| CartoonN a răspuns:

Cred ca stai prost la capitolul incredere.Invata sa fii mai increzator in ce poti tu.Cand iti place o fata, mobilizeaza-te si incearca sa scoti pe gura cam tot ce-ti trece prin cap dar sa fii atent totusi.Nu stiu ce sa zic, vezi cu increderea cum faci.Bafta!

| Vladuuu21 explică (pentru CartoonN):

Multumesc de sfat!