| anonim_4396 a întrebat:

as avea nevoie de un sfat. sunt in clasa a 6 a. am 12 ani si aproape 1 luna. sunt cea mai desteapta fata din clasa. imi place foarte mult de un baiat care e cu 10 luni mai mare si e in clasa a 7 a. el e cel mai destept sin clasa lui. el stie ca il plac si ma evita. dar afara in pauz cand e zapada doar pe mine ma tranteste in zapada. din toata scoala doar pe mine..eu sunt de la o alta scoala si sunt mai retrasa dar in rest sunt cea mai draguta fata din 5-8. ce credeti... ma place daca ma evita?

2 răspunsuri:
| LetMeHelp a răspuns:

Poi..Sincer eu cred ca te place. Daca doar pe tine te baga in zapada, nu te baga in seama...te necajeste uneori chiar inseamna ca te place dar nu vrea sa recunoasca.Asa facem noi baietii laughing. Succes sa fii cu elwinking.

Răspuns utilizator avertizat