| anonim_4396 a întrebat:

as avea nevoie de un sfat. sunt in clasa a 6 a. am 12 ani si aproape 1 luna. sunt cea mai desteapta fata din clasa. imi place foarte mult de un baiat care e cu 10 luni mai mare si e in clasa a 7 a. el e cel mai destept sin clasa lui. el stie ca il plac si ma evita. dar afara in pauz cand e zapada doar pe mine ma tranteste in zapada. din toata scoala doar pe mine..eu sunt de la o alta scoala si sunt mai retrasa dar in rest sunt cea mai draguta fata din 5-8. de ce credeti ca ma evita?

Răspuns Câştigător
| AlexUnder a răspuns:

Pai din cate vad iti da destul de multa atentie destul de multa pentru un baiat asa sunt baieti mai putin interesati sincer sunt o situatie asemanatoare de la polul opus (sunta baiat). Eu cred ca te place dar nu vrea sa afle toti prieteni pentru ca sti ce se intampla Cutarescu si cu Cutarescu sau urcat intr-un copac si pe loc s-au sarutat bla bla bla adica batjocora colegilor ma rog asta este situatia mea eu incerc sa ii dau atentie fetei de care imi place cat de mult se poate incat sa nu obesrve prieteni si doar ea (o tranesc in zapada si ne jucam tongue) asta este doar situatia mea

5 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

Auzi cum te cheamain realitate findca la descriere semeni leit cu fata de care imi place mie tongue

| firefox6 a răspuns (pentru AlexUnder):

Sunt la generala sanpetru si imi place de unul sergiu.

| firefox6 a răspuns (pentru AlexUnder):

Scuze, dar nu am voie sa imi zic numele. nu ma lasa parintii sa zic la necunoscuti. sergiu ma stie ca '' maria de la honterus". oricum, sergiu a fost muscat de un caine pe 1 ianuarie. deci nu a inceput anul cu bine :-( nu a venit la scoala. sunt de la o alta scoala, honterus din bv si o fosta prietena a vorbit cu el pe facebook. sergiu i a zis ei ca ma considera o enervanta. pe tine cum te cheama in realitate?

| firefox6 a răspuns:

Si de parca nu ar fi fost de ajuns. mai e bun si la sport. joaca rugby tag, volley si fotbal de performanta! e in fc Brasov junior. eu patinez ( de la 4 ani 1/2 ) si inot. dar e o diferenta. in rest suntem identici! doar ca el e baiat si eu fata. punem aceleasi intrebari vorbim mereu deodata acelasi lucru si avem aceeasi medie generala. dar credeti ca ar avea vreo influenta diferenta dintre sporturi in legatura cu sentimentele lui?

| Alisa04 a răspuns:

El nu te evita ..lui ii este rusine de tine. daca te tranteste in zapada si te tachineaza inseamna ca te place...Bafta :X Funda? big grin