| Leitner a întrebat:

care este cel mai eficient mod de a slabi?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mult sport şi o alimentaţie sănătoasă.

| SimoNARaluCA a răspuns:

Multa miscare, lichide si fara dulciuri.

| Axys a răspuns:

Sal pai nici prea mult nu e indicat sa slabesti...

depinde de greutatea ta!

fa mai multe exercitii fizice pe zi consuma mai multe lichide nu manca des dulciuri ca asta ingrasa happy ori daca nu mergi la sala happy
sau si cu bicicleta daca ai si mergi cu ea eu aveam 60 de chile si 2 luni de zile am tinut asa numai cu bicicleta pe afara si m slabit am ajuns la 52 de chile happy
dar am facut si exercitii fizice multe happy
mult noroc
sper ca team fost un pic de folos

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Un regim alimentar cat mai sanatos si multa miscare

| Lumeaîn3D a răspuns:

Salut!,,
Depinde de cît vrei să slăbeşti

.Bea mai multa apă, manînca mai des dar mai puţin. Poţi mînca odata pe săptămînă o ciocolată, două, ca să nu-ţi ieşi din minţi atunci cînd ieşti stresat ..Nu uita de exerciţiile fizice..Mult Succes happy

| JaCKz0r a răspuns:

Cu sapa...

| Maia_Ionescu_1996 a răspuns:

Ai mai auzit asta dar cu un regim alimentar si cu sport. Kangoo Jumps face minuni pentru slabit, si poti incerca un regim pe baza de salate si piept de pui. big grin