| fgzsjhguj a întrebat:

Care este cel mai eficient mod de a slabi?

Răspuns Câştigător
| s8tan a răspuns:

Renunta la prajezi, dulciuri si carbohidrati (o data pe saltamana poti sa te rasplatesti) si miscare multa (mult mers pe jos, urcatul scarilor, abdomene acasa, fitness)

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
O alimentatie saraca in calorii dar care sa asigur minimul necesar pentru buna functionare a organismului si miscare fizica zilnica pentru a arde caloriile.
Cum te pastrezi, asa vei fi!
Pa, pa.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @fgzsjhguj! Mănâncă echilibrat, redu la trei felii pe zi porția de pâine, renunță la prăjeli și sosuri. E vară, consumă fructe și legume în stare crudă, laptate și carne preparată la grătar sau în cuptor, redu consumul de ulei la maxim 2 linguri pe zi. Vrei să mănânci înghețată? Uit-o! Mai bine un iaurt pe care l-ai pus la congelator cu niște fructe!
O zi cu zâmbet să ai!

| PetreConstanta a răspuns:

Sa spui hopa la mancare Mananca sa traiesti nu trai pentru mancare

| 9dianaa a răspuns:

Fă sport!

| Azeℓℓe a răspuns:

Nu mai manca ce nu trebuie! Adica. chipsuri. prajeala. TOT CE CONTINE GRASIME! Mananca in schimb. fructe. salate.peste.gratar. cartofi naturi. si etc. Este mancare sanatoasa destula! Sa nu stai flamanda! Unele nu mananca nimic. si zic ca va slabi. dar de unde, ca ele se vor imbolnavi.

Si fa sport!