| MyMyutza a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat te place? FUNDA:d

Răspuns Câştigător
| Andreutza016 a răspuns:

Buna! Pai semnele ar fi : - te priveste cand tu nu esti atenta - apeleaza la tine daca ar vreo problema - este vesel cand esti tu in preajma - se da smecher cand esti in preajma ...Intr-un cuvant face lucruri numai ca sa te binedispuna... Funda :X?

1 răspuns:
| AnneMarri a răspuns:

Te tachinează, te priveşte insistent, îţi zâmbeşte, încearcă să fie cu tine mai tot timpul, vrea să te atingă, te face să te simti bine, dacă e mai timid se înroşeşte sau se bâlbâie când vorbeşte cu tine şi te priveşte cum nu mai priveşte altă fată.