| LuizaLuy a întrebat:

happy
Care sunt semnele ca un baiat te place?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| EmilyCollins a răspuns:

Te place dacă...

• Nu poate să te privească în ochi şi se bâlbâie atunci când vorbeşte cu tine.
• Obişnuieşte să stea lângă tine la ora de mate şi "din greşeală" îţi atinge picioarele pe sub bancă.
• Roşeşte atunci când picioarele lui le ating pe ale tale.
• Te ignoră atunci când prietenii lui sunt prin preajmă. Însă nu o lua personal. Face asta pentru ca ceilalţi să nu-şi dea seama că te place.
• Încearcă să spună tot felul de bancuri ca să te facă să râzi.
• Poartă acea bluză verde care se asortează cu ochii săi atunci când ştie că se întâlneşte cu tine. Iar când îi faci un compliment, minimalizează intenţionat: Ce? Chestia asta veche?
• Îţi cere numărul de telefon şi te sună / iţi dă un SMS atunci când promite că o va face.
• Îţi dă şi ţie una dintre căştile de la iPod în drum spre casă.
• ...şi te lasă să treci peste Green Day pentru a ajunge la chestiile pe care le-a pus pe iPod special pentru tine.
• Ascultă cu atenţie ceea ce spui şi nu îşi aruncă privirea către alte fete de lângă tine.
• Uită-te în ochii lui. Dacă pupilele sale se lărgesc înseamnă că este îndrăgostit lulea de tine. Dovedit ştiinţific!
• Face glume pe seama ta sau încearcă să te enerveze. Vrea să îţi atragă atenţia – cu orice preţ!
Fundaaa?

9 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Atunci cand iti ofera mai multa atentie tie decat celorlalte fete, iti zambeste, te priveste insistent. happy

| Ando1dul a răspuns:

Atentia care ti-o ofera

| neutrino a răspuns:

Sta pe langa tine ca si un caine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mana lui in pantalonii tai

| Love4Music a răspuns:

Se uita la tine pe ascuns, se balbie cand vorbeste cu tine, se uita in pamant cand vorbeste cu tine (nu ii obligatoriu), se roseste la fata, transpira, incearca sa se bage in seama cu tine. Chiar si lucruri banale (sa iti ceara un pix) happy

| OliverArrow a răspuns:

Mai multa atentie.

| Neverplayer a răspuns:

Cel mai simplu raspuns?
El a devenit cainele tau.
Il lovsti vine inapoi.
Te apara cand vede ca esti in pericol.
Cateodata mai sare la tine in poala.
Il recompensezi, te iubeste mai mult.
Sper ca am fost de ajutor.

| 2AN7 a răspuns:

Pai happy se joaca cu tine se da mare q prietenii cand esti prin preajma... happy Te ia in brate vorbeste frumos cu tine! si daca e un golan care injura si in fata ta se transforma intr-un bebe fara aparare te place happy! :d

| LuizaLuy explică:

Poi....ma priveste mereu (insistent) glumeste cu mine si de mai multe ori sa luat aproape la bataie cu unu din cauza ca sa at la mine.sau cateodatase joaca in parul meu rolling on the floor