| Maria_3938 a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat te place?

Răspuns Câştigător
| NICUnoscut a răspuns:

In general baieti cauta sa stie cum afla daca ii place vreo fatabig grin.
Oricum, incearca sa citesti despre limbajul trupului pentru ca daca el nu stie prea multe despre acest lucru nu se va putea ascunde prea mult. O idee ar fi sa te uiti in ochii lui si sa vezi daca i se dilata pupilele cand se uita la tine, iar daca da inseamna ca ori te place ori te uraste, dar iti vei da seama cand va fi momentul pentru ca in general femeile citesc mai bine un barbat decat invers.
Bafta!

3 răspunsuri:
| Angel977 a răspuns:

Pai...se uita dupa tine foarte mult, iti zambeste, se poatra frumos cu tine, rade la glumele tale, incearca sa se bage in seama cu tine.

| maria_4650 a răspuns:

Cauta pe google :cum iti dai seama ca un baiat te place TPU si vei gasi multe raspunsuri:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semnele pe care un baiat te place nu trebuie sa fie neaparat intime nu stiu iti aduce un cadou te saruta sta doar langa tine ceva de genul acesta