| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt "semnele" unei baiat cand te place?

Răspuns Câştigător
| Radu136 a răspuns:

Cand un baiat se indragosteste...se indragosteste nu gluma. Semnele ar fi : te trateaza diferit, imi place sa stea cu tine. Dar mai e o problema asta depinde de caracterul fiecaruia... daca nu te baga in seama si asteapta sa o faci tu nu inseamna ca nu te place asta inseamna ca ii e frica sa nu ii raspunzi, sau ca are o impresie ca nu are nici o sansa cu tine!

| VampireBlood a răspuns (pentru Radu136):

Multumesc de raspunshappy

| Radu136 a răspuns (pentru VampireBlood):

Cu placere!

14 răspunsuri:
| alynutzu20 a răspuns:

"Greu e romana"

| VampireBlood a răspuns (pentru alynutzu20):

"fundoi" cam cat de mare e FUNDA? Intreb de curiozitate

| condreavaly a răspuns:

Degetul mijlociu

| VampireBlood a răspuns (pentru condreavaly):

Am uitat sa rad.Nu inteleg de ce comentati daca nu sunteti in stare sa ma ajutati.Sincer,mai bine taceati.

| raluca0306 a răspuns:

Sunt multe:felul in care te priveste, daca se baga in vorba cu tine, subiectul de discutie si multe altele.

| neutrino a răspuns:

Se da pe langa tine ca un catel in calduri si chiar incearca sa te ia in brate.

| VampireBlood a răspuns (pentru neutrino):

Catel in caldurilaughing))))

| aaaandreeaa a răspuns:

Daca te superi el nu se va duce cu prietenii sai si va ramane cu tie sa te faca sa te simti mai bine.
se comporta diferit.
se aranjeaza, parfumeaza.
se uita la tine diferit de ceilalti.
vorbeste diferit cu tine decat cu celelalta fete.

| VampireBlood a răspuns (pentru aaaandreeaa):

Se pune si daca se holbeaza la mine in timpul orelor si cand ma intorc el continua sa se uite la mine si zambeste?laughing

| Radu_Daniel_1978 a răspuns:

Pai daca un baiat te place cu adevarat o sa iti spuna in fata!