| Yousosweet a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat ma place?happyhappy

Răspuns Câştigător
| JustMeCata a răspuns:

Se uita mult la tine, iti zambeste, vrea sa intre in vorba cu tine si poate sa iti faca si complimente.

6 răspunsuri:
| anonimul a răspuns:

Deci daca e rusinos,va incerca sa para ca nu se da mare,dar de fapt o face, iar daca e curajos, va flirta

| play4girls a răspuns:

Iti arata pumnullaughingrolling on the floor

| amymiamy a răspuns:

Mai lasa`ne in pnm cu intrebarile astea dai la search si gata
toti copii ratati s`au gasit sa puna aceeasi intrebare vorbeste cu el si gata il intrebi nu ne mai freca atata

| BulanShow a răspuns:

Pai...sunt baiat, si sincer semnele sunt ca iti ofera foarte multa atentie.Incearca sa ii oferi si u la fel daca vrei o relatie stabila

| qtheodora a răspuns:

Iti zambeste, iti face cu ochiul, vrea sa intre in vorbe cu tine.
Mie mi s-a intamplat cand un baiat ma placea si ma invidia adica imi spunea diverse lucruri,.

| VanillaSyringe a răspuns:

Cati ani ai?laughing